Teemantpuurimine - Teemanttööd

Teemantpuurimine on praktiliselt vibratsiooni ja tolmuvaba, sest tekkinud tolm seotakse puuri jahutusveega. Vee ning tolmu kahjustuste ärahoidmiseks kasutame vajadusel spetsiaalset lisavarustust. Pakume erinevaid tehnoloogiaid kasutades kõiksuguseid ehituslike puurimistöid.

Suudame puurida ka raskelt armeeritud raudbetooni ja graniiti. Saame puurida sügavaid auke  olenevalt diameetrist isegi 50m. Nurga all puurimised. Võime töötada vee all ja suurtes kõrgustes.

Sügavate aukude puurimine ei valmista probleeme. Näitena võib esile tuua, kui me 2011 aastal puurisime läbi Lennusadama kai ja augu diameeter oli 425mm ja pikkus 6,5m. Pool august puurisme vee all. Puurida saab nurga all ja isegi alt ülesse, 2012 aastal puurisime 650mm auke alt ülesse raudbetooni paksusega 350mm.

Teemantpuurimine on vibratsiooni ja tolmuvaba

Meie jaoks on väga tähtis kliendi rahulolu sellepärast hoolitseme alati, et pärast tööd oleks objekt puhas puurimisel tekkinud tolmust ja prahist. Kasutame oma töös kõige paremaid ja kiiremini lõikavaid puurterasid. Vajadusel pakume ka puhtalt puurimist.

Kasutame puurimisteks: Hilti DD350, DD500, WEKA17. Dazzini DTH, Husqvarna DM 406 ja DM 408