Teemantsaagimine - Teemanttööd

Teemantsaagimine võimaldab efektiivselt kivi või betooni lõikamist. Peamiselt soovitakse saagida ukse- ja aknaavasid kuid ka kandilisi ventilatsiooniauke. Mõnikord on vaja ehitusel saagida põrandat, näiteks kui betoonpõranda alla on tarvis paigutada torustikku.

Teemantsaagimine on tolmu- ja vibratsioonivaba

Pakume erinevaid tehnoloogiaid kasutades kõiksuguseid ehituslike lõikamise ja freesimise töid. Seina ja põrandate lõikamised sõltumata pakusest. Seinte ja põrandate õhemaks lõikamine. Paekivi,  raudbetooni, graniidi tellise jt kivimite lõikamised. Põrandatesse ja seintesse lõiked,  sooned ja kanalid. Katuseavad, katuseaknaavad. Paneelide lõikamised. Nurga all lõikamised Kasutame oma töös kõige paremaid ja kiiremini lõikavaid puurterasid. Vajadusel pakume ka puhtalt  lõikamist ja kuivalt lõikamist. Suudame lõigata ja freesida ka raskelt armeeritud raudbetooni ja graniiti.  Võime töötada vee all ja suurtes kõrgustes.

Meie seadmete valikus on käsilõikurid, mille lõikesügavus on kuni 40cm. Suur seinasaag, mille max kettaläbimööt on 1500mm, erinevad põrandalõikurid ja trosssaag.

Kasutame lõiketöödeks: Hydrostress DZ-2 suurt saagi 600-2000mm kettaga 15kw, põranda ja asfaltisaagidest on meil Lissmac 600-1500mm kettaga 46kw, Cedima CF 13 , käsilõikuritest on meil kõikvõimalik komplekt Husqvarnalt: cut n break, K2500, K970 ring, K3000, K1250. Weka TS 40.